محل تبلیغات شما

زندگی مرموز

فصل دوم

بخش دهم

مهلا- آخه خانم تواین مدت اخلاق اون دستتون اومده.اون از هیچکی کمک نمی گیره ومی خواد خودش تنهایی کاراشو انجام بده.بعد یه روز

فهمیدیم از خونه فرار کرده وما سه تا از دوستانش

هستیم که از فامیلش هم بهش  نزدیکتریم ومیشه گفت هم رازش هم هستیم.

خانم-آبجییا حالا یه کلوم ام بشنوفین از مادرعروس خانوم.حالا بفرضم پیداش کنین می خواین چه گلی به سرش بزنین؟ مامانو باباشکه عزیز دوردونشونو ول کردن ،شوماها میخواین براش چیکار کنین؟!.

-درهمین هنگام بود که سپیده از یکی از اتاق هابیرون آمد ومهلا م متوجه اش شد واو را صدا زد.بعد سپیده بطرف صدا برگشت وبا تعجببه آنها نگریست.

سپیده-شما دیگه کی هستین؟اینجا چیکار می کنین؟بامن چیکار دارین؟!.

-مهلابا دیدن او سریع از پله ها بالا رفت وسپیدهرا در آغوش گرفت درهمین موقع سپیده با عصبانیت او راکنار زد واز خود دورش کرد وگفت: انگار گوشتم سنگین گفتم که نمی شناسمت نفهمیدی چی گفتم؟ بابا دسخوش .

-پشت سرمهلا حمید و،وحید هم به دنبال او از پلهها بالا آمدند وآنها هم به نوبۀ خود با او صحبت کردند؛دیگه انکار کردن بی فایدهبود وسپیده خسته از این ماجرا آنها را با خودش به همان اتاقی که از آن بیرون آمدهبود برد؛آنجا یک پیر زنی نحیف وبیمار در رختخواب خوابیده بود.

سپیده-درد خودم کم بود حالا باید به داد این (هاجر)خانمهم برسم البته نا گفته نمونه اون اوائل که اومدِ بودم اینجا هاجر خانم خیلی بهمکمک کرد ومیشه گفت یجورائی سنگ صبوری برا دردام بود برای همین هم هست تا مریض میشهمیفرستند دنبال من چون او فقط با من راحته ومن هم بهش مدیونم وسعی می کنم هر کاریاز دستم بربیاد واسش بکنم .خب حالا شما بگین چجوری منو پیدا کردین؟.

مهلا-سپیده جون نمی دونی چقدر ما دنبالت گشتیم سرفرصت تمام ماجرا رو واست میگم. حالا اگه کاری نداری میخوایم دو کلام باهات حرفبزنیم؛میشه از اول ماجرا رو برای منو دوستات تعریف کنی ببینیم چجوری می تونیم کمکتکنیم؟

-سپیده دیگه طاقت نیاورد وهمۀ ماجرا را برای آنها نقلکرد تا آنجا رسید ومکث کوتاهی کرد همانطور که سرش پایین بود وداشت با انگشتانشبازی می کرد به حرفش ادامه داد.

(مادرشوهرناقلا وعروس زرنگ)

(مادرشوهر زرنگ وعروس ساده)

(پا را به اندازه گلیم دراز کردن)قسمت دوم

هم ,سپیده ,حالا ,خانم ,ماجرا ,اون ,ها بالا ,پله ها ,که از ,از پله ,هم به

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ امین هوشمند عالــــــــــــم عشــق Lisa's life Lorna's site letexrolom فیلم درب های فلزی مهندسی مالی و مدیریت ریسک سفارشات میس کندی و میس لالی پاپ چهارده گلستان_بازی،فیلم،سرگرمی،تفریحی